Bir Sayfa Seçin

Tuger Akkaya’nın Amazon Satış Eğitimi ile amazondan satış yapmak ve para kazanmak kısa sürede mümkün. Amazonda satış yapmak için gerekenler ve dahası bu eğitimde.

Sayfanın en alt kısmında eğitimi satın alabileceğiniz bölümü göreceksiniz. Öncesinde biraz incelemek istiyorum diyorsanız aşağıdaki satırları okuyarak ilerleyebilirsiniz.

Amazon’da ticaretin üstadı Tuger Akkaya tarafından hazırlanan ve UDEMY de satışta olan her yönüyle baştan sona Amazon’da satış eğitimi ile Amazonda satış yapmak istiyorum nasıl satış yapılır diyenlere tüm cevapları eksiksiz veriyor. 105 saatlik videolu eğitim ve 2 adet indirilebilir kaynak barındıran, ömür boyu erişim sağlayabileceğiniz bu eğitimi mobilden/tv.’den ve tabi ki laptop/pc cihazlarınızdan kolaylıkla izleyebilir, Amazon Satıcı FBA ve Dropshipping Eğitimi isimli bu online kurs ile siz de kısa sürede Amazondan para kazanmaya başlayabilirsiniz. Eğitimin sonunda sertifika alabileceğinizi de şimdiden belirtelim. Aşağıdaki satırlarda Amazon Satış Eğitimi içeriklerinin neler olduğunu detaylıca inceleyebilirsiniz.

Amazon FBA Eğitimi

Amazon FBA eğitimi-Amazon FBA nedir nasıl yapılır gibi soruların tüm cevaplarını barındırıyor. FBA ücretleri, amazon komisyon oranları, Türkiyeden amazona kargo gibi tüm bilgiler ve bu sistemin sizin sahip olduğunuz şartlara ne denli uygun olup olmadığınızı görmenizi sağlayacak her türlü bilgi, Tuger Akkaya’nın Amazon Satıcı FBA ve Dropshipping Eğitimi isimli bu online kurs bünyesinde aktarılıyor. Türkiyeden Amazon da satış yapmak veya Çinden Amazona ürün göndermek hakkındaki her şey bu bölümde anlatılıyor. Ayrıca, Amazonla ilgili takıldığınız her türlü soruyu kendisine online sorabiliyor ve online destek ile detaylı cevaplar alabiliyorsunuz.

Amazon FBM Eğitimi

Amazon FBM Eğitimi-Amazon FBM nedir nasıl yapılır gibi soruların tüm cevaplarını Tuger Akkaya bu bölümde aktarıyor. Yani amazondan para kazanmak için kullanabileceğiniz toplam 2 yol olan hem FBA hem FBM sistemi her yönü ile baştan sona bu eğitimde aktarılıyor. Amazonda ticaret yapmak için bu iki yol dışında başka bir yol bulunmuyor. Her ikisi için alacağınız eğitimle hangisinin sizin şartlarınıza daha uygun olduğunu hemen öğrenebilir ve yol haritanızı istediğiniz gibi çizebilirsiniz. Amazon Kanada da en çok satılan ürünler, Amazon Amerika da en çok satılan ürünler… Özetle Amazonda en çok satılan ürünler hakkında en kapsamlı araştırmayı bu eğitimde bulabilirsiniz. Yukarıda belirtmiş olduğumuz detayı burada da yineleyelim. Amazonda satış yapmakla ilgili takıldığınız her türlü soruyu eğitmeniniz Tuger Akkaya’ya online sorabiliyor ve online destek ile detaylı cevaplar alabiliyorsunuz.

Amazonda Satış Yapmak için Gerekenler

Amazonda satış yapmak için gerekenler hakkında her şey Amazon Satıcı FBA ve Dropshipping Eğitimi isimli bu eğitim setinde mevcut. Amazon satıcı hesabı açma, amazon bireysel hesap açma, gerekli belgeler, kargo, vergi, şirket gibi bilgiler ya da şirket olmadan satış yapmak için nasıl bir yol izlemeniz gerektiği bu eğitimde her yönüyle anlatılmış. Amazonda bireysel satış yapmak, bireysel satış hesabı açma ya da isterseniz şirket hesabı açmak konularında ihtiyacınız olabilecek her bilgiyi bu eğitim setinden her yönüyle alabilirsiniz.

Amazon Satış Eğitimi Al

Amazonda satış nasıl yapılır ben de amazondan satış yapmak istiyorum diyorsanız öncelikli ihtiyacınız bu eğitim. Amazonu yeniden keşfetmekle uğraşmayın, Tuger Akkaya’nın yıllardır edindiği tecrübeye hızlıca saatte sahip olmak ve amazondan para kazanma tekniklerini her yönüyle öğrenmek istiyorsanız bu satış eğitimi tam size göre. 105 saatlik videoların sonunda Amazonla ilgili aklınızda tek bir soru işareti bile kalmayacağına emin olabilirsiniz. Amazonda e-ticaret konusunda ihtiyacınız olabilecek tüm bilgiyi Tuger Akkaya’nın Amazon Satıcı FBA ve Dropshipping Eğitimi ile keşfedebilirsiniz.

Tüm Eğitimlere