Bir Sayfa Seçin

Butik Gelir Eğitim Seti-Pdf Kitap seti ile siz de instagramda butik mağaza açmak ve instagramda satış yapmak gelir elde etmek için ilk adımı atabilirsiniz.

İnstagramda butik mağaza açarak internet üzerinden para kazanmak istiyorsanız bu serüvene başlamak için en iyi yol göstericiniz Mustafa Koca’nın Butik Gelir Eğitim seti olacaktır. Eğitim setine bu sayfamızın en altındaki linkten ulaşabilirsiniz.

Butik Gelir İnstagram Eğitim Seti ile instagram butiği açmak, takipçi artırmak, sıfır sermaye ile stoksuz satış (dropshipping) yapmak, isterseniz instagram fenomeni olmak ve üç farklı instagram kazançları sisteminin neler olduklarını yalın bir dille anlaşılır biçimde aktarıyor.

Butik Gelir Eğitim seti ile ister butik açın stoksuz ticaret (dropshipping) ile gelir elde edin isterseniz de instagram fenomeni olun. Üç farklı kazanç sisteminin yanında, takipçi artırmak, butik için sınırsız ürün kaynağı, müşteri artırmak, yüksek gelirler elde etmekle ilgili tüm bilgiler bu eğitim setinde adım adım anlatılmıştır. Eğitmen Mustafa Koca, 22 yıl bir Holdingte Satış Pazarlama ekibi yöneticiliği yapmış, kalabalık bir ekibe aktif satış eğitimleri vermiş, E-Ticaret sektörüne instagram butiği açarak ek iş olarak başlamış ve butik geliri yöneticilik gelirini aşınca istifa ederek tam zamanlı olarak instagramda satış yapmaya başlamış biri olarak tüm tecrübelerini Butik Gelir Eğitim Seti-Kitabında okuyucularıyla paylaşıyor.

instagram butiği açmak ve internetten para kazanmak

instagramda butik açmak, internetten para kazanmak isteyenler için özellikle de pandemi döneminde hayli talep görüyor. Çünkü Evden home-ofis gelir elde etmenin en sağlam yollarından biri sosyal medyada ya da instagram üzerinden butik açmak. Maliyeti sıfır ve salgın gibi çok önemli bir faktör hepimize gösterdi ki herkes online bir gelir kapısı edinmeli. Bu avantajlar nedeniyle internette instagramda butik mağaza hesabı açmak ve satış yapmak size de hayli konforlu bir yaşam getirebilir.

Siz de instagramda butik açmak instagram üzerinden satış yapmak online para kazanmak istiyorum diyorsanız Mustafa Koca’nın Butik Gelir Eğitim Setini bir an evvel okumalısınız.

instagramdan satış yapmak yasak mı yasal mı?

instagram üzerinden satış yapmak yasak mı yoksa yasal mı sorusu sizin de aklınızı kurcalayan sorulardan biri olabilir. Hayır, instagram üzerinden mağaza açmak ve satış yapmak tamamen yasaldır yasak değil. Sadece instagram da değil, sosyal medyadan (tamamından) satış yapmak e-ticaret kurallarına tamamen uygundur ve yasaldır.

instagramdan satış yapmak için şirket kurmak gerekli mi?

İnstagramda butik mağaza açmak ve satış yapmak için şirket kurmak gerekli mi? sorusuna şöyle cevap verebiliriz. İlk etapta şirket kurmanıza gerek yok ama sosyal medyadan ya da instagramdan para kazanmaya başladıktan bir süre şirket kurmanız gerekebilir. Ne zaman? Elde ettiğiniz gelir mutad (yani düzenli olmaya başladığında) ve belli bir miktarın üzerinde olduğunda. Yani diyelim ki instagramda butik açtınız ve satış yapmaya başladınız. İlk ay iki bin TL kazandınız ama ikinci ay bin TL bile kazanamadınız, üçüncü ay da yediyüz lira gibi bir rakam kazandınız diyelim. Bu durumda şirket kurmanıza gerek yok. Ama satışlarınız düzenli ve kayda değer bir rakama ulaştı diyelim (her ay üç bin ve üzeri kazanmaktasınız) o zaman şirket kurmanız gerekecektir. Bir şahıs firması kursanız şirket kurma maliyeti 800TL olsa zaten kârdasınız. Kurarsınız şirketinizi ve kolaylıkla e-ticaretinize devam edersiniz.

Sonuç olarak instagramda satış yapmanın şartları adı altında instagramın “şirket kurmanız gerekir” şeklinde bir zorunluluğu, şartı bulunmamaktadır. instagramda satış yapan sayfaların çoğunun şirketi bulunmamaktadır. Ama satış yapmakta olan bu sayfalar/hesapların gelirleri mutad (düzenli) ise sonradan vergi cezaları ile karşılaşabilirler.

instagramdan satış yapmak için gerekenler nelerdir?

instagram üzerinden satış yapmak için gerekenler veya gerekli belgeler nelerdir diyenler için burada bir kez daha tekrar edelim; Instagram sizden herhangi bir evrak, belge istemez. Instagram markasının kullanıcılarına bu gibi yaptırımları, şartları yoktur. instagramda satış için yapılması gerekenler sadece bu işi nasıl yapacağınızı size öğretecek bir eğitimdir ve sonrasında da harcayacağınız mesainizdir. Ne kadar hırslı ve özenli olursanız o denli başarılı satışlar yaparsınız. instagramda butik açmak için gerekenler bu ikisinden ibarettir.

Ha bir de satacağınız ürünleri sıfır sermaye ile hiç para ödemeden nereden temin edeceğinizi bilmeniz gerekir. Bunu da Mustafa Koca’nın Butik Gelir Eğitim setinde tüm detaylarıyla göreceksiniz zaten.

Önce size sipariş gelir müşterinizden ödemenizi alırsınız, ondan sonra stoksuz e-ticaret yapmanıza imkan veren tedarikçi firmalardan ürünü temin edip kendi müşterinize kargolatırsınız. Olay bu kadar basittir. Sıfır sermaye sıfır risk ile instagramda mağazanızla para kazanmak mümkündür.

Ayrıca; instagramda satış yapma taktikleri ve instagramda satış yapmak için takipçi edinme yöntemlerini de yine Mustafa Koca’nın eğitim setinde bulabilirsiniz. Hepsi adım adım tüm detaylarıyla anlatılıyor.

instagramda takı butiği açmak mı yoksa giyim sayfası açmak mı?

İnstagramda hangi mağazayı açmalıyım ne tür ürünler satmalıyım? diye karar vermekte zorlanabilirsiniz. Hiç dert etmeyin! Ne de olsa ikisi de hayli satış yapan ve para kazanan butik türleri. Aslına bakarsanız olay sadece bu ikisiyle de sınırlı değil. Kedi mamasından elektroniğe pek çok çeşit ürün satabilirsiniz. instagramda takı sayfası açmak veya instagram giyim sayfası açmak ve daha da fazlası hakkındaki tüm detayları Mustafa Koca’dan öğrenebilirsiniz. Eğitim setinde en güvenilir tedarikçi firmaların hangileri olduğunu paylaşmış. En çok satış yapan ürünlerin neler olduğunu göstermiş. O bilgiler sonrasında aklınızda hiç soru işareti kalmayacağı için ne satacağınıza ne tür bir butik açacağınıza kolaylıkla karar verebileceksiniz.

Butik Gelir Eğitim Seti Kitabı Satın Al İndir Oku

Eğitmen Mustafa Koca’nın Butik Gelir Eğitim setini satın alıp indirip okumanız sonrasında 1 günde instagramda ticarete başlayabileceksiniz. Bu konuda ülkemizdeki en önemli akıl hocalarından biri olduğunu burada bir kez daha vurgulayalım. Yıllardır instagramda ve başkaca pek çok yerde satış yapmakta olan birinin tecrübelerinden faydalanmak, onun yıllar sonunda edindiği bilgilere bir günde sahip olabilmek gerçekten paha biçilmez. Bildiğiniz gibi sadece kalitesine güvendiğimiz eğitim setlerini öneriyoruz, kalitesiz eğitimlerin ise lafını bile etmiyoruz. instagram üzerinden butik hesabı açmak satış yapmak konusunda başka bir kaynak aramanıza gerek yok. A’dan Z’ye her detayın bu sette bulunduğuna emin olabilirsiniz. instagram mağaza özelliği açmaktan tutun da ürünleri nereden nasıl temin edeceğinize, müşteriye nasıl yollayacağınızdan satışları ve takipçileri nasıl artıracağınıza dair her şey tamamıyla bu eğitim setinde bulunuyor. Satın almak, indirmek ve bir an evvel okumak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Tüm Eğitimlere