Bir Sayfa Seçin

Mustafa Koca’nın Drop Gelir Eğitim Seti (pdf kitap seti) ile siz de drop shipping (stoksuz e-ticaret) yaparak para kazanmak gelir elde etmek için ilk adımı atabilirsiniz. Drop Gelir Eğitim Setine bu sayfamızın en altındaki butondan ulaşabilirsiniz.Sıfır sermaye ve sıfır masraf ile tüm pazar yerlerinde (N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Trendyol, Epttavm, Amazon Türkiye) mağazanızı açabilir sınırsız sayıda ürünü satışa çıkarabilirsiniz. Drop Gelir pdf kitap setinde okuyacağınız özel taktikler ile ilk günden sipariş almaya başlar ve e-ticarete hızlıca giriş yaparsınız. Binlerce ürünü stok maliyeti olmadan hemen satmaya başlayabilirsiniz.

Dropshipping Stoksuz E-Ticaretla İnternetten Para Kazanmak

Dropshipping yani Türkçe manasıyla Stoksuz E-Ticaret ile para kazanmak ülkemizde 3-5 yıldır bilinen bir sistem olsa da Avrupa ve Amerika başta olmak üzere dünya genelinde uzun yıllardır uygulanan bir sistemdir. Sipariş geldikçe yani satış oldukça ürünün ilk tedarikçiden alınması, sipariş-satış yoksa da cebinizden gereksiz para çıkmamasını temel alan bir sistem. internetten sermayesiz para kazanma yollarının en popüler olan birkaç metodundan biri.

Drop Gelir Stoksuz E-Ticaret Eğitim Seti de ilgililere bu sistemde nasıl hareket etmeleri gerektiğini aktaran bir eğitim seti. Pdf kitap seti içerisinde pazar yerlerinde mağaza açmak, kendi web sitenizi kurarak mağaza açmak, instagram butiği açmak ve bu mecralarda sıfır sermaye ile stoksuz satış yapmak için takip etmeniz gereken adımların neler olduklarını yalın bir dille anlaşılır biçimde aktarıyor. Drop Gelir E-Ticaret Eğitim Seti-Kitabı ile siz de internette mağaza açıp, ürün satarak para kazanma serüvenine hemen başlayabilirsiniz.

Dropshippingle Satış Yapmak Yasak mı Yasal mı?

Dropshipping ile internet üzerinden satış yapmak yasak mı yoksa yasal mı sorusu sizin de aklınızı kurcalayan sorulardan biri olabilir. Evet, dropshipping yapmak ve bu yöntemle satış yaparak para kazanmak tamamen yasal, yasak değil. Dropshipping (stoksuz e-ticaret) Türk ticaret kurallarına tamamen uygundur ve yasaldır. Çünkü kanuna aykırı bir şey yapılmıyor dropshipping’de. İnternette mağaza açıyorsunuz ve sadece sipariş gelirse tedarikçiden ürünü satın alıp kendi satış yaptığınız müşterinize gönderiyorsunuz veya kargolamayı tedarikçinin yapmasını sağlıyorsunuz. Drop Gelir Eğitim Setinde de detaylarını göreceğiniz gibi bu modelde yasal olmayan hiçbir taraf yok.

Dropshipping Yapmak için Şirket Kurmak Gerekli mi?

Dropshippingle satış yapmak için şirket kurmak gerekli mi? sorusuna şöyle cevap verebiliriz. İlk etapta şirket kurmanıza gerek yok ama para kazanmaya başladıktan bir süre sonra şirket kurmanız gerekebilir. Ne zaman? Elde ettiğiniz gelir mutad (yani düzenli olmaya başladığında) ve belli bir miktarın üzerinde olduğunda. Yani diyelim ki kendi web sitenizde veya şirketsiz mağaza açmaya izin veren pazar yerlerinde satış yapmaya başladınız. İlk ay iki bin TL kazandınız ama ikinci ay bin TL bile kazanamadınız, üçüncü ay da yediyüz lira gibi bir rakam kazandınız diyelim. Bu durumda şirket kurmanıza gerek yok. Ama satışlarınız düzenli ve kayda değer bir rakama ulaştı diyelim (her ay üç bin ve üzeri kazanmaktasınız) o zaman şirket kurmanız gerekecektir. Bir şahıs firması kursanız şirket kurma maliyeti 800TL olsa zaten kârdasınız. Kurarsınız şirketinizi ve dropshippingle kolaylıkla e-ticaretinize devam edersiniz.

Sonuç olarak dropshipping yapmak için şirket kurmanız gerekir şeklinde bir zorunluluk, bir şart bulunmamaktadır. Dropshipping le para kazananaların da çoğunun şirketi bulunmamaktadır. Ama şirketsiz satış yapmakta olan bu sayfalar/hesapların gelirleri mutad (düzenli) ise sonradan vergi cezaları ile karşılaşabilirler. Özetle; düzenli gelir elde etmeye başladığınızı gördüğünüzde şirket kurmanızda fayda var. Drop Gelir Eğitim Setinde Eğitmen Mustafa Koca bu bilgilerin tamamını detaylı şekilde sizlerle paylaşıyor olacak.

Dropshipping Yapmak için Gerekenler Nelerdir?

Dropshippingle e-ticaret yapmak/satış yapmak için gerekenler veya gerekli belgeler nelerdir diyenler için burada bir kez daha tekrar edelim;satış yapmak için şirket olma zorunluluğu olmayan yerlerde kimse sizden herhangi bir belge istemez. Örneğin Gittigidiyor veya sosyal medya gibi yerlerde sizden herhangi bir evrak, belge istemez. Dropshipping yapmak için gerekenler sadece bu işi nasıl yapacağınızı size öğretecek bir eğitimdir ve sonrasında da harcayacağınız mesainizdir. Ne kadar hırslı ve özenli olursanız o denli başarılı satışlar yaparsınız. Stoksuz e-ticaret yapmak mağaza açmak için gerekenler bu ikisinden ibarettir. Tabi bir de satacağınız ürünleri sıfır sermaye ile hiç para ödemeden nereden temin edeceğinizi bilmeniz gerekir. Yani güvenilir sağlam tedarikçiler hangileridir bunları bilmeniz gerekir. Bunu da Mustafa Koca’nın Drop Gelir Eğitim setinde tüm detaylarıyla göreceksiniz zaten. Mağazanızı açtıktan sonra size sipariş gelir, müşterinizden ödemenizi alırsınız, ondan sonra stoksuz e-ticaret yapmanıza imkan veren tedarikçi firmalardan ürünü temin edip kendi müşterinize kargolatırsınız. Olay bu kadar basittir. Sıfır sermaye sıfır risk ile dropshipping yönteminden online mağazanızla kısa sürede para kazanmak mümkündür. Ayrıca; dropshippingle yüksek satış yapma taktikleri ve ihtiyacınız olacak her şeyi Mustafa Koca’nın Drop Gelir pdf kitap-eğitim setinde bulabilirsiniz. Hepsi adım adım tüm detaylarıyla anlatılıyor.

Dropshippingle Ne Satmalıyım?

Dropshipping yapacağım ama ne tür bir mağaza açmalıyım neler satmalıyım? diye karar vermekte zorlanabilirsiniz. Hiç dert etmeyin! Ne de olsa internette her şey satılıyor, her şeyin bir alıcısı mutlaka var. Sadece bir ürüne odaklanabileceğiniz gibi bunun yanı sıra köpek mamasından elektroniğe pek çok çeşit ürünü de aynı anda satabilirsiniz. Takıdan giyime, teknolojiden bakım ürünlerine, halıdan mutfak gereçlerine kadar aklınıza ne gelirse… ürün seçimleri hakkındaki tüm detayları da Mustafa Koca’nın Drop Gelir kitap setinden öğrenebilirsiniz. Eğitim setinde en güvenilir tedarikçi firmaların hangileri olduğunu liste halinde paylaşmış. Kimi markalardan uzak durun diye tavsiyeler vermiş. Zamanında kargolama yapmayıp sizi müşteriye mahçup edecek firmaları kara listeye almış. En çok satış yapan ürünlerin hangileri olduğunu göstermiş. O bilgiler sonrasında aklınızda hiç soru işareti kalmayacağı için ne satacağınıza ne tür bir mağaza açacağınıza kolaylıkla karar verebileceksiniz.

Drop Gelir Pdf Kitap Seti Satın Al İndir Oku

Eğitmen Mustafa Koca’nın Drop Gelir isimli 5 pdf kitaptan oluşan eğitim setini satın alıp indirip okumanız sonrasında 1 günde stoksuz ticarete başlayabileceksiniz. Mustafa Koca’nın bu konuda ülkemizdeki en önemli akıl hocalarından biri olduğunu burada bir kez daha vurgulayalım. Yıllardır hem instagramda hem başkaca pek çok pazar yerinde satış yapmakta olan birinin tecrübelerinden faydalanmak, onun yıllar sonunda edindiği bilgilere bir günde sahip olabilmek gerçekten paha biçilmez. Bildiğiniz gibi sadece kalitesine güvendiğimiz eğitim setlerini öneriyoruz, kalitesiz eğitimlerin ise lafını bile etmiyoruz. Yani Drop Gelir eğitimini hiç çekinmeden alıp okuyabilirsiniz. Pişman olmayacağınızı garanti ederiz.

Dropshipping (stoksuz ticaret), sermayesiz ticaret, mağaza açma, kendi markanızı oluşturma, xml ürün kaynakları, google da yükselme, e-ticaret sitesi kurma, instagram butiği açmak ile ilgili tüm bilgiler bu sette mevcut. Drop Gelir Eğitim seti ile sınırsız ürün kaynağı, müşteri artırmak, yüksek gelirler elde etmekle ilgili tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eğitmen Mustafa Koca, 22 yıl bir Holdingte Satış Pazarlama ekibi yöneticiliği yapmış, kalabalık bir ekibe aktif satış eğitimleri vermiş, E-Ticaret sektörüne instagram butiği açarak ek iş olarak başlamış ve butik geliri yöneticilik gelirini aşınca istifa ederek tam zamanlı olarak instagramda ve pazar yerlerinde satış yapmaya başlamış biri olarak tüm tecrübelerini Drop Gelir Eğitim Setindeki 5 PDF Kitapla tüm okuyucularıyla paylaşıyor. A’dan Z’ye her detayın bulunduğu seti satın almak, indirmek ve bir an evvel okumak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Tüm Eğitimlere