Bir Sayfa Seçin

Youtube Eğitim Seti Ruhi Çenet-Ünlü Youtuber Ruhi Çenet’in Youtube eğitim seti satın alarak siz de başarılı bir Youtuber olmanın yollarını keşfedin.

Ruhi Çenet Youtube Eğitimi Al

Başarılı bir Youtuber olmanın yollarını merak edenler, Ruhi Çenet Youtube Eğitim Setini almak için bu sayfanın en altındaki ürün butonunu kullanabilirler. Youtube’da milyonlarca takipçisi olan Ruhi Çenet, yıllardır edindiği tecrübeyi videolu eğitim seti ile ilgililerine aktarıyor. Ruhi Çenet başarısını neye borçlu diyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgilere ve Youtube püf noktalarına bu eğitimle sahip olabilirsiniz. Sekiz saatlik videoların sonunda Youtube ile ilgili ve başarılı bir youtuber olmanın yolları hakkında bilmeniz gereken her şeye sahip olacağınıza emin olabilirsiniz.

Ruhi Çenet Kimdir? Başarısının Sırrı Nedir?

Ruhi Çenet, 20 Ekim 1990’da Aydın’da doğdu. Üniversite eğitimini Hindistan’da tamamlayıp, 2011 yılında tekrar Türkiye’ye geldi. Türkiye’ye geldikten sonra YouTube platformu için video içerikleri üretmeye başladı. Bilgilendirici, eğitici ve öğretici türlerinde videolar çekmektedir. Bright Sun Films adlı YouTube kanalının sahibi Jake Williams, 2 yıl önce The Story Of The Costa Concordia adıyla paylaştığı videoyu, Ruhi Çenet’in “birebir” kopyaladığı gerekçesiyle Twitter hesabından intihal yapıldığını belirten ve bu duruma tepki göstermeye çağıran bir paylaşımda bulundu. Çenet, tepkilere cevaben kimsenin konunun sahibi olmadığını, kendi stillerini ortaya koyduklarını ve iki videonun farklı olduğunu belirtti. Bu iddia Ruhi Çenet’in başarısına gölge düşüremedi.

A’dan Z’ye Youtube ve Youtube’dan Para Kazanmak indir

Ruhi Çenet’in A’dan Z’ye Youtube ve Youtube’dan Para Kazanmak isimli eğitimini indir mek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Tüm Eğitimlere